منو

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین و مقررات فروشگاه

کلیه فعالیتهای Fathifard.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورت تغییر در قوانین مندرج، کاربر موظف است جهت اطلاع از قوانین بروزرسانی شده، به همین صفحه مراجعه کند.

ارتباط با فروشگاه

هرگونه نیاز به ارتباط با فروشگاه از جمله پشتیبانی و خدمات پس از فروش، پیگیری یا لغو سفارش، ثبت و یا پیگیری شکایت از طریق صفحه تماس با من واقع در منوی سایت صورت می‌گیرد.

زمان تحویل محصول یا ارائه خدمت:

پس از ثبت سفارش، اگر محصول دانلودی باشد، بلافاصله پس از پرداخت مبلغ لینک دانلود در صفحه کاربری سایت و ایمیل شما قابل مشاهده است.

زمان ارائه خدمات آنلاین نظیر برگزاری آموزش‌های مجازی توسط کاربران یا بصورت توافقی تعیین می‌شود.

نحوه تحویل محصولات مجازی از جمله دامنه‌های اینترنتی قابل فروش، در صفحه مربوط به همان محصول یا خدمت در بخش توضیحات قید شده است. بخشی از مدت زمان این فرآیند به پاسخگویی بموقع کاربران و ارسال مدارک مورد نیاز بستگی دارد. سفارش‌های نیازمند پردازش از سوی فروشگاه، در کمتر از ۲۴ ساعت و یا نهایتا ظرف دو روز کاری انجام خواهد شد.

سفارش محصول

کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

نحوه پرداخت:

پرداخت سفارش بصورت آنلاین از طریق درگاه امن زرین پال و در آخرین مرحله از ثبت سفارش صورت می‌گیرد. پس از پرداخت وجه، کد پیگیری پرداخت را نزد خود نگهداری نمایید. برای پرداخت به اطلاعات کارت بانکی (شماره کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضاء) نیاز دارید.

اطلاعات و شرایط لغو سفارش خرید

کاربران می‌بایست قبل از دریافت کالا یا خدمات، از طریق صفحه “تماس با من” درخواست لغو سفارش نمایند. در این درخواست باید شماره سفارش و شماره کارت بانکی بنام خریدار ارسال گردد. مبلغ پرداختی ظرف ۴۸ ساعت از زمان اعلام شما به حساب بانکی‌تان واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است امکان لغو سفارش محصولات دانلودی بدلیل ارسال لینک دانلود به ایمیل کاربر وجود ندارد.

حریم خصوصی

برای مطالعه قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی کاربران به این لینک مراجعه کنید.

×